Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Jaka wkładka antywłamaniowa?

Sezon urlopowy w pełni. W związku z tym zainteresowanie dobrym zabezpieczeniem domu, czy mieszkania znacząco wzrosło. Taka tendencja utrzymuje się w sezonie letni od lat, jednak nie wszyscy są na tyle przezorni, aby zabezpieczyć własne cztery kąty przed włamaniem. Dlatego też apelujemy - zadbaj o to, aby po powrocie z wakacji nie czekała na Ciebie niemiła niespodzianka.

Co roku Klienci pytają: - jaka wkładka antywłamaniowa?

czytaj całość »
Do czego jest klucz master key?

 

Wśród często stawianych pytań dotyczących systemu master key często pojawia się  to najprostsze - Co to jest klucz master? Do czego jest klucz master key? Jak działa? Czy naprawdę klucz master może otworzyć wszystkie moje drzwi?

 

czytaj całość »
Co to jest klucz matka?

Klucz matka, klucz master, klucz generalny, klucz kapitański, klucz główny i wiele innych nazw spotyka się w powszechnym obiegu do określenia nadrzędnego klucza w systemie master key. Co to jest za klucz? Jakie funkcje pełni? Poniżej klika słów w tym temacie.

czytaj całość »
Kłódki do kontenerów morskich

Transport drogą morską (spedycja morska) to usługa, która pozwala transportować statkami towarowymi produkty z odległych stron świata. Nie jest to szybki sposób przekazywania dóbr, ale mimo to, cieszy się dużą popularnością. Głównie ze względu na możliwość jednorazowego transportu dużej ilości towaru.

Z reguły statki transportowe (zwane też kontenerowcami) posiadają na swoim pokładzie produkty ulokowane w kontenerach. Wartość transportowanych towarów, zważywszy na skalę, jest olbrzymia. Stąd niezmiernie ważnym aspektem jest ich zabezpieczenie.

czytaj całość »
Inteligentny zamek do drzwi

Większość z nas żyje bardzo dynamicznie. Staramy się maksymalnie uprościć wszystkie czynności, które wykonujemy rutynowo, aby jak najwięcej zyskać na czasie.

Generalnie ciągle się spieszymy. Dlatego też w naszym życiu pojawia się coraz więcej inteligentnych technologii, których zadaniem jest czynienie naszej codzienności łatwiejszą. W tej kategorii, w dziedzinie zamknięć i zabezpieczeń, spotykamy się z produktami określanymi jako inteligentny zamek. Inteligentny zamek do drzwi to rozwiązanie, które pozwala nam żyć prościej i bezpiecznie, i to bez ciągłego szukania kluczy.

Co to jest inteligentny zamek?

czytaj całość »
Wkładka z możliwością otwarcia z zewnątrz, gdy klucz tkwi od środka

W ofercie włoskiego producenta Cisa znajduje się kilka modeli wkładek patentowych, które posiadają bezpieczne sprzęgło. Sprzęgło to nadaje wkładce wyjątkowe właściwości. Zastosowanie sprzęgła powoduje, że mamy do czynienia z wkładką z funkcją awaryjną. Na czym polega funkcja awaryjna? Najprościej mówiąc umożliwia ona otwarcie drzwi kluczem z zewnątrz, gdy klucz tkwi od środka.

czytaj całość »
Nowa wkładka w naszej ofercie - CISA TEKNO PRO – złamanie pod kontrolą. Stop bumpingowi!

Popularna wkładka Cisa Tekno doczekała się następcy. Model wkładki  - Cisa Tekno, znany i ceniony od wielu lat, sukcesywnie zastąpi innowacyjna Tekno PRO.

Podstawową zaletą tej wkładki jest z gruntu niepozorne nacięcie na obudowie, które jednak w przypadku próby złamania powoduje, że cylinder pęka w sposób kontrolowany. Co to oznacza?

czytaj całość »
Do czego służą elektrozaczepy?

Elektrozaczepy stanowią podstawowy element systemów kontroli dostępu. Są one niezbędne przy całkiem prostych instalacjach domowych np. domofonowych, jak i przy skomplikowanych systemach np. ewakuacji w budynkach użyteczności publicznej.

czytaj całość »
Zabezpieczenie okien przed kradzieżą

Okno oraz drzwi to dwa newralgiczne punkty przez które najczęściej przedostają się do naszych domostw włamywacze.

O ile w temacie zabezpieczenia drzwi świadomości Klientów jest coraz większa, o tyle w temacie zabezpieczenia okien panuje ciągle przekonanie, że do ich ochrony wystarczy tylko roleta zewnętrzna.

 

czytaj całość »
Wkładka antywłamaniowa klasy C

Spośród wielu dostępnych wkładek szczególnym zainteresowaniem na rynku cieszą się wkładki antywłamaniowe klasy C.
Wkładki te są najczęściej instalowane samodzielnie - jako wkładka indywidualna, w systemach jednego klucza lub systemach master key. Wkładka antywłamaniowa klasy C to nic innego, jak wkładka w klasie bezpieczeństwa 6.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium