Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier DPD (przelew) i Kurier DPD (pobranie)) już od 500,00 zł.
Opcje przeglądania
Producent
Cena
Producenci

DŹWIGNIE ANTYPANICZNE / OKUCIA ANTYPANICZNE

Okucia antypaniczne sprzedajemy, montujemy i serwisujemy na terenie całego kraju.

Szybka i sprawna ewakuacja w momencie zagrożenia stanowi kluczowy element bezpieczeństwa w danym obiekcie. Odwiedzający budynki użyteczności publicznej, działając pod wpływem presji czasu, paniki oraz realnego zagrożenia, muszą w możliwie najkrótszym czasie opuścić budynek. Instalacja intuicyjnie obsługiwanych, niezawodnych systemów antypanicznych (okucia antypaniczne) jest więc zatem niezwykle ważnym aspektem wpływającym na bezpieczeństwo danego projektu.

Dźwignie antypaniczne Cisa, znane też jako okucia antypaniczne, okucia paniczne, wyznaczają najwyższe standardy technologiczne poprzez unikalne rozwiązania konstrukcyjne, budowę modułową, uniwersalność wzornictwa, szeroka gamą akcesoriów, a nawet możliwości sterowania elektronicznego. Zastosowane rozwiązania techniczne oraz materiały spełniają najwyższe wymagania obowiązujących przepisów i norm.

Okucia antypaniczne Cisa Fast dostępne są w wersji nawierzchniowej oraz w wersji wpuszczanej. Na zestaw okuć składają się dźwignia oraz klamka antypaniczna (w wersji wpuszczanej dodatkowo zamek antypaniczny). Klamka antypaniczna służy do otwierania drzwi z zewnątrz. Klamka antypaniczna może otwierać się kluczem - półwkładką patentowa - lub być bez opcji otwierania kluczem. Klamka antypaniczna występuje w kilku kształtach i może być osadzona w różnej odległości od czoła szyldu. Są też klamki na długim, bądź krótkim szyldzie. Dostępne w kolorze czarnym i białym

Dźwignie antypaniczne seria Fast - wersja nawierzchniowa.

Należąca do najbardziej zaawansowanych technologicznie seria Fast wyróżnia się wpadającą w oko stylistyką oraz szybszą i łatwiejszą instalacją. Czas montażu dźwigni panicznych przy tym modelu został zredukowany aż do 50% w stosunku do innych rozwiązań tego typu na rynku. W wersji nawierzchniowej mamy do wyboru: listwę, drążek oraz przycisk Push Pad.

Dźwignie antypaniczne seria Fast - wersja wpuszczana.

W przypadku systemów wpuszczanych łączymy zalety dźwigni antypanicznej z zamkiem wpuszczanym. Drążek naciskowy, bądź listwa jest jedynym widocznym elementem systemu. Ostateczny efekt to kompletny system, zapewniający maksymalną ochronę antypaniczną oraz przeciwwłamaniową w połączeniu z ciekawym wzornictwem i kolorystyką.

Podstawowe cechy  - okucia paniczne Cisa Fast:

  • Niezawodność funkcjonowania
  • Łatwy montaż i obsługa
  • Cicha praca systemu
  • Estetyka wykonania
  • Kompatybilność z poprzednimi wersjami
  • Bogata gama kolorystyczna

Dźwignia antypaniczna Fapim Oltre 3 punktowa, ryglowanie boczne, z klamką (kompatybilna z modelem Panama)

Dźwignia antypaniczna Fapim Oltre 3 punktowa, ryglowanie boczne, z klamką (kompatybilna z modelem Panama)
Dźwignia antypaniczna Fapim Oltre 3 punktowa, ryglowanie boczne, z klamką (kompatybilna z modelem Panama)

Dźwignia antypaniczna Fapim Oltre 3 punktowa, z klamką, ryglowanie boczne (kompatybilna z modelem Panama)

Komplet: mechanizm, drążek czerwony, klamka, rygle boczne

DRZWI DWUSKRZYDŁOWE

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 1 558,57 zł (netto: 1 267,13 zł )
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium