Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier DPD (przelew) i Kurier DPD (pobranie)) już od 500,00 zł.
Opcje przeglądania
Producent
Producenci

ZAMKI HOTELOWE

Zamki hotelowe na kartę to aktualnie standard w większości hoteli. Są one instalowane nawet obiektach posiadających kilkanaście pokoi, w niewielkich pensjonatach i apartamentach.  Zamki te, skonfigurowane w systemie, są komfortowym rozwiązaniem zarówno dla gości hotelowych, jaki i obsługi hotelu. Ich nadrzędną funkcją jest umożliwienie szybkiego dostępu do pokoi hotelowych oraz stref, do których gość hotelowy ma prawo dostępu np. basen, sauna, spa. Dla obsługi hotelu zamek hotelowy zintegrowany systemem to prawdziwa skarbnica wiedzy. Oprócz tego, że pozwalają utrzymać pożądaną kontrolę dostępu w obiekcie, zamki hotelowe zapewniają pełną rejestrację zdarzeń np. próby otwarcia poszczególny zamków i ich czas.

Zamek hotelowy jest zazwyczaj zasilany bateriami, co pozwala uniknąć problemów związanych z okablowaniem budynku. Niski poziom baterii jest sygnalizowany najczęściej dźwiękowo lub świetlnie. Niektóre z nich można instalować do istniejących zamków wpuszczanych, inne wymagają ich zmiany.

Zamki hotelowe mogą zostać zintegrowane z systemami automatyki budynkowej, z czytnikami  naściennymi, sterownikami wind, szlabanami, bramami, czy przerywnikami prądu.

Obecnie najbardziej popularną grupą zamków hotelowych są zamki hotelowe działające w oparciu o technologię zbliżeniową. Zapewniają one szybki, bezstykowy, intuicyjny dostęp do pokoi i wyznaczonych stref.

Zamek hotelowy na kartę Saflok Contidant RFID Kit 2

Zamek hotelowy na kartę Saflok Contidant RFID Kit 2
Zamek hotelowy na kartę Saflok Contidant RFID Kit 2

Zamek hotelowy na kartę KABA Saflok Contidant RFID Kit 2

Komplet klamka/klamka

Dostępność: duża ilość

Cena: 847,47 zł (netto: 689,00 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium