Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier DPD (przelew) i Kurier DPD (pobranie)) już od 500,00 zł.
Opcje przeglądania
Producenci

ZAMKI NA KARTĘ 

Sprzedajemy, montujemy i serwisujemy na terenie całego kraju.

Zamknięcia w oparciu o karty zbliżeniowe, breloki, ibuttony, bądź inne transpondery stanowią alternatywę konwencjonalnego klucza. W tej kategorii możemy wyróżnić e-wkładki, zamki na kartę, czytniki naścienne itp. Dużą grupę stanowią rozwiązania dedykowane do sektora hotelowego, chodzi tutaj o popularny i znany zamek hotelowy. Produkty te możemy instalować jako jednostki autonomiczne (off line) np. jedno okucie w newralgicznym dla bezpieczeństwa budynku punkcie np. serwerowni, bądź integrować w rozbudowane systemy obejmujące swoim zasięgiem cały budynek lub ich kompleks (on line). Produkty „bez klucza” są znacznie droższe niż tradycyjne wkładki patentowe, ale pozwalają na konfigurację pełnej kontroli dostępu wraz z rejestracją zdarzeń, możliwością administrowania i zarządzania budynkiem. Dlatego też stały się już niemal standardem w obiektach biurowych, zakładach produkcyjnych, obiektach rekreacyjno-sportowych, centach handlowych, bankach, w szkolnictwie wyższym. 

Czytniki biometryczne.

Najbardziej zaawansowanym rozwiązaniem w tej kategorii są czytniki biometryczne. Biometria jest najbezpieczniejszym i najwygodniejszym narzędziem służącym do autoryzacji. Nie może jej pożyczyć, skraść, czy zapomnieć, a jej podrobienie jest praktycznie niemożliwe.

Najpopularniejsze techniki biometryczne to:

  • systemy rozpoznające na podstawie układu linii papilarnych
  • systemy rozpoznające na podstawie geometrii dłoni
  • systemy rozpoznające na podstawie brzmienia głosu
  • systemy rozpoznające na podstawie obrazu tęczówki oka

Ze względu na wysokie ceny czytniki biometryczne nie są stosowane powszechnie.

Technologia zbliżeniowa. Zamek hotelowy.

Okucia na karty (zamki na kartę, zamki hotelowe) są często instalowane w hotelach i pensjonatach. Pełnią wtedy funkcje tzw. zamków hotelowych. Stanowią one elektroniczny, nieokablowany systemem kontroli dostępu. Zamki hotelowe działające np. w oparciu o technologię zbliżeniową zapewniają komfortowe, bezstykowe otwieranie drzwi, bezpieczeństwo oraz łatwość obsługi dla personelu hotelowego, jak i jego gości. Ze względu na różnorodność funkcji oraz trybów zamknięć, zamki zbliżeniowe na kartę (brelok, ibutton itp.) stosuje się także w biurowcach, bankach, przedsiębiorstwach i w firmach prywatnych. Zamki te umożliwiają bowiem, w zależności od typu i producenta, rejestrację określonej liczby użytkowników, generowanie grup użytkowników, nadawanie/dobieranie uprawnień, możliwość rejestracji zdarzeń, opcję tworzenia stref czasowych, funkcję kalendarza. Mogą też działać w co najmniej kilku trybach: standardowy, office, czasowy office, tryb automatycznego otwieranie. Zamki na kartę można integrować w systemy, w skład których, oprócz nich, mogą wchodzić: czytniki naścienne, sterowniki wind, przerywniki prądu itp. Ze względu na swoją uniwersalność i funkcjonalność  zamki te spotyka się też coraz częściej na uczelniach wyższych, w szkołach oraz przedszkolach. Wszędzie tam, gdzie jest duża rotacja przypisanych do systemu użytkowników,  istotna jest rejestracja zdarzeń oraz możliwość szybkiej interwencji w momencie zagubienia/kradzieży transpondera.

E- wkładki. Alternatywa okuć na kartę.

E-wkładki to wkładki patentowe zintegrowane z czytnikiem zbliżeniowym. Nie wymagają one okablowania i są zasilane bateryjnie. W odpowiednio dobranej długości pasują do wszystkich zamków. Wystarczy jedynie wymienić typową wkładkę euro, bez konieczności dokonywania jakichkolwiek przeróbek w drzwiach, czy ościeżnicach. Ze względu na uniwersalność i łatwość montażu są instalowane wszędzie tam, gdzie nie ma potrzeby instalowania kontroli dostępu on line, lub instalacja byłaby zbyt kosztowna.

Ze względu na wysoki zakres tolerancji temperatur e-wkładki można montować zarówno w drzwiach wewnętrznych jak i zewnętrznych. Transponderami są karty zbliżeniowe, breloki, ibuttony, a także klucze z budowanym modułem elektronicznym. W zależności od typu i producenta oraz możliwości zastosowania programu zarządzającego wkładki te umożliwiają rejestrację zdarzeń oraz możliwość programowania czasowych stref dostępu.

E-wkładki mogą występować w następujących wersjach:

  • wkładka dwustronna z jednostronną kontrolą dostępu,
  • wkładka dwustronna z dwustronną kontrolą dostępu,
  • półwkładka,

Wkładki elektromechaniczne mogą funkcjonować jako autonomiczne jednostki kontroli dostępu lub tworzyć całe systemy kontroli dostępu.

Elektroniczne okucie clever standard do drzwi o grubości do 63 mm

Elektroniczne okucie clever standard do drzwi o grubości do 63 mm
Elektroniczne okucie clever standard do drzwi o grubości do 63 mm

Elektroniczne okucie clever standard do drzwi o grubości maksymalnej 63mm wraz kartą programującą.

 

Dostępność: duża ilość

Cena: 1 750,00 zł (netto: 1 422,76 zł )
szt.

Elektroniczne okucie clever standard do drzwi o grubości od 63 do 99 mm.

Elektroniczne okucie clever standard do drzwi o grubości od 63 do 99 mm.
Elektroniczne okucie clever standard do drzwi o grubości od 63 do 99 mm.

Elektroniczne okucie clever  standard do drzwi o grubości od 63 do 99mm wraz z kartą programującą.

Dostępność: duża ilość

Cena: 1 850,00 zł (netto: 1 504,07 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl