Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Jak kupować?

Koncepcja naszego sklepu zakłada intuicyjną nawigację. 

Zdarza się jednak, głównie ze względu na specyfikę produktów, że pojawia się trudność przy konfiguracji zamówienia np. przy systemach jednego klucza.

Poniżej najczęściej zadawane pytania:

Jak kupić system jednego klucza?

Wejdź na kategorię systemy jednego klucza na stronie startowej, a następnie wybierz wkładkę w oparciu o którą skonfigurujesz swój system. Wybierz tyle wkładek, ile będzie liczył Twój system. Wybierając wkładki zdefiniuj ich długości (patrz powyżej: "Jak prawidłowo zmierzyć wkładkę patentową?"). W Twoim systemie mogą znaleźć się jednocześnie wkładki podwójne, półwkładki, wkładki z gałką, kłódki, cylindry zamków nawierzchniowych. Następnie wybierz klucze systemowe w takiej ilości, w jakiej mają funkcjonować w systemie.

Przykładowe zamówienie systemu jednego klucza:

Wkładka patentowa Tekno 30/30 1 sztuka

Wkładka patentowa Tekno 40/40 2 sztuki

Wkładka patentowa Tekno 45/55 1 sztuka

Wkładka z gałką Tekno 30/30 1 szt.

Kłódka 1 szt

Klucze systemowe 10 sztuk.

Jak zamówić system klucza master key?

Wycenę systemów klucza master key przygotowujemy indywidualnie. Aby otrzymać ofertę należy przesłać formularz zapytania na adres kontakt@dobre-zamki.pl lub skontaktować się z nami telefonicznie.

Podstawą do rozpoczęcia realizacji systemu klucz master key jest przesłanie zamówienia w formie elektronicznej. Faza produkcji systemu rozpoczyna się w momencie zatwierdzenia planu klucza oraz ustalenia długości wkładek. Gotowy system mogą Państwo zainstalować we własnym zakresie lub skorzystać z montażu wykonywanego przez naszych pracowników.

W jaki sposób można zamówić dodatkową kopię klucza do wkładki indywidualnej?

Podstawą do realizacji zamówienia klucza dodatkowego do wkładki indywidualnej jest okazanie (np.przesłanie kopi) karty upoważniającej. Klucz może dorobić jedynie osoba posiadająca kartę! Okazanie karty ma na celu wyeliminowanie możliwości zamówienia nieautoryzowanej kopi klucza przez osoby niepowołane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium