Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
O firmie

Kim jesteśmy?

Firmą zorientowaną na szeroko pojętą tematykę zamknięć i zabezpieczeń. Dynamicznym, kompetentnym zespołem z wieloletnim doświadczeniem w branży, ukierunkowanym na kompleksową realizację Twoich potrzeb w zakresie bezpieczeństwa.

Co oferujemy?

Rozwiązania w zakresie mechanicznych oraz elektromechanicznych systemów zamknięć i zabezpieczeń, pomoc w kwestii doboru zasadnego rozwiązania, w zależności od indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań, które podniesie poziom Twojego bezpieczeństwa i komfort życia.

Rekomendujemy sprawdzone, markowe produkty o wysokiej jakości i funkcjonalności najlepszych europejskich producentów. Tradycyjne rozwiązania, produkty innowacyjne, nowości i ciekawostki z branży – to wszystko w zasięgu Twojej ręki w naszym sklepie.

Dla kogo pracujemy?

Jeśli jesteś posiadaczem własnego M lub domu, masz firmę lub zakład produkcyjny, administrujesz, bądź zarządzasz powierzchniami biurowymi, magazynowymi, handlowymi, naukowymi, mieszkalnymi... Chcesz czuć się bezpiecznie, mieć większy komfort i łatwość organizacji życia prywatnego, pracy zawodowej... oznacza to, że możemy pracować także dla Ciebie.

Masz koncepcja, jak żyć w swoim środowisku prywatnym i zawodowym bezpieczniej lub jeśli wiesz, że poziom bezpieczeństwa Twojego mienia jest stosunkowo niski - chcesz to zmienić, ale nie wiesz jak - przygotujemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie, dostosowane zarówno do istniejących warunków, jak i Twoich możliwości finansowych.  

Dlaczego my?

Bo pracujemy z pasją i wyobraźnią. Każde powierzone nam zadanie traktujemy indywidualnie i z zaangażowaniem. Każdy Klient jest dla nasz ważny. Wiemy, że bezpieczeństwo stanowi o komforcie funkcjonowania zarówno osób prywatnych, jak i podmiotów gospodarczych, dlatego też w tej kwestii nie idziemy na żadne kompromisy. Najlepszą naszą rekomendacją jest zaufanie naszych Klientów oraz mocna pozycja na rynku zamknięć i zabezpieczeń.

Zapraszamy!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium