Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier DPD (przelew) i Kurier DPD (pobranie)) już od 500,00 zł.
Opcje przeglądania
Producent
Producenci

SYSTEMY MASTER KEY

Wyprodukujemy system master key na miarę Twoich potrzeb!
Sprzedajemy, montujemy i serwisujemy na terenie całego kraju.

Ile kosztuje system master key?

Ze względu na specyfikę produktu jakim jest system master key wszystkie wyceny są opracowywane indywidualnie!

Jeśli jesteś zainteresowny ofertą techniczno-cenową lub masz pytania prosimy o kontakt:

telefoniczny: +48 888 531 641,
mailowy: kontakt@dobre-zamki.pl

Od lat z powodzeniem zajmujemy się kompleksową realizacją systemów master key. Projektujemy, produkujemy oraz instalujemy systemy klucza w całej Polsce.

Jako producent systemów możemy zaoferować korzystne warunki sprzedaży: promocyjne ceny, szybką realizację zamówień, fachowe doradztwo, instalacje systemu. Prowadzimy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, a także okresowe przeglądy systemów. Każdy nawet najmniejszy projekt traktujemy indywidualne i z pełnym zaangażowaniem.

Oferujemy systemy klucza w oparciu o różne rodzaje (klasy) wkładek, dostosowując go zarówno do Twoich potrzeb w zakresie bezpieczeństwa oraz warunków finansowych. Rekomendujemy sprawdzone produkty o wysokiej jakości i funkcjonalności.

Jeśli planujesz wyposażyć swoje mieszkanie, dom lub firmę w system master key, poradzimy Ci jak optymalnie wykorzystać zalety takiego systemu, jak skonfigurować hierarchię dostępu do poszczególnych stref, a następnie zrealizujemy Twój projekt, w opcji z montażem lub bez.

Co to jest system master key?

System master key, nazywany też systemem klucza generalnego lub centralnego umożliwiają hierarchiczny dostęp do pomieszczeń, które jednocześnie przy zastosowaniu określonej klasy wkładek oraz opatentowanych kluczy stają się chronione na wypadek próby nieautoryzowanego wejścia. System master key konfigurujemy na bazie wkładek patentowych, półwkładek, wkładek z gałką, cylindrów zamków nawierzchniowych itp.

Konfigurując hierarchię dostępu tworzymy plan klucza, który zawiera informacje na temat zakresu dostępu poszczególnych kluczy od określonych pomieszczeń. Nadrzędnym kluczem w systemie jest klucz posiadający dostęp do wszystkich pomieszczeń (tzw. klucz master). Kolejne klucze to klucze grupowe, otwierające tylko część wyznaczonych pomieszczeń. Jak nazwa wskazuje są to klucze, które zostały przypisane poszczególnym grupom użytkowników np. serwisowi technicznemu, sekcji sprzątającej itp. W systemie klucza mogą też funkcjonować klucze indywidualne, które otwierają tylko i wyłącznie jedno pomieszczenie. W zależności od miejsca przeznaczenia wyróżniamy kilka typów systemów:

System jednego klucza (key alike).

Wszystkie wkładki w obrębie systemu jednego klucza otwierane są przez jeden klucz, w dowolnej ilości kopii. System jednego klucza ma najczęściej zastosowanie w domach jednorodzinnych lub np. na terenie zakładu produkcyjnego (rozdzielnie elektryczne, szachty).

System master key - bezpłatna wycena

System master key - bezpłatna wycena
System master key - bezpłatna wycena

System master key - bezpłatna wycena

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 0,01 zł (netto: 0,01 zł )
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium