Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 500,00 pln.
Opcje przeglądania
Producent
Producenci
Wybierz język
 

MASTER KEY

SZYBKA WYCENA I REALIZACJA

Wyprodukujemy system master key na miarę Twoich potrzeb!
Sprzedajemy, montujemy i serwisujemy na terenie całego kraju.

System master key - co to jest?

System master key, nazywany też systemem klucza generalnego lub centralnego umożliwiają hierarchiczny dostęp do pomieszczeń, które jednocześnie przy zastosowaniu określonej klasy wkładek oraz opatentowanych kluczy stają się chronione na wypadek próby nieautoryzowanego wejścia. System master key konfigurujemy na bazie wkładek patentowych, półwkładek, wkładek z gałką, cylindrów zamków nawierzchniowych itp.

Konfigurując hierarchię dostępu tworzymy plan klucza, który zawiera informacje na temat zakresu dostępu poszczególnych kluczy do określonych pomieszczeń. Nadrzędnym kluczem w systemie master key jest klucz posiadający dostęp do wszystkich pomieszczeń (tzw. klucz master). Kolejne klucze to klucze grupowe, otwierające tylko część wyznaczonych pomieszczeń. Jak nazwa wskazuje są to klucze, które zostały przypisane poszczególnym grupom użytkowników np. serwisowi technicznemu, sekcji sprzątającej itp. W systemie klucza mogą też funkcjonować klucze indywidualne, które otwierają tylko i wyłącznie jedno pomieszczenie.

Ile kosztuje system master key? 

Ze względu na specyfikę produktu jakim jest system master key wszystkie wyceny są opracowywane indywidualnie!

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą techniczno-cenową lub masz pytania prosimy o kontakt:

telefoniczny: +48 888 531 641,
mailowy: kontakt@dobre-zamki.pl

Systemy master key

System master key - bezpłatna wycena

System master key - bezpłatna wycena
System master key - bezpłatna wycena

System master key - bezpłatna wycena

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 0,01 zł (netto: 0,01 zł )
szt.

Od lat z powodzeniem zajmujemy się kompleksową realizacją systemów master key. Projektujemy, produkujemy oraz instalujemy systemy klucza master w całej Polsce.

master key

Jako producent systemów master key możemy zaoferować korzystne warunki sprzedaży:

  • promocyjne ceny,
  • szybką realizację zamówień,
  • fachowe doradztwo,
  • instalacje systemu.

Prowadzimy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, a także okresowe przeglądy systemów master key. Każdy nawet najmniejszy projekt traktujemy indywidualne i z pełnym zaangażowaniem.

Oferujemy systemy klucza w oparciu o różne rodzaje (klasy) wkładek, dostosowując go zarówno do Twoich potrzeb w zakresie bezpieczeństwa oraz warunków finansowych. Rekomendujemy sprawdzone produkty o wysokiej jakości i funkcjonalności.

Jeśli planujesz wyposażyć swoje mieszkanie, dom lub firmę w system master key, poradzimy Ci jak optymalnie wykorzystać zalety takiego systemu, jak skonfigurować hierarchię dostępu do poszczególnych stref, a następnie zrealizujemy Twój projekt, w opcji z montażem lub bez.

 

system master key

Systemy master key są światowym standardem w zakresie bezpieczeństwa oraz efektywnego zarządzania i administrowania budynkiem. W praktyce powinny być stosowane niemal wszędzie począwszy od domów jednorodzinnych, poprzez spółdzielnie mieszkaniowe, biurowce, zakłady przemysłowe, hotele, instytucje państwowe, szkoły, uczelnie, jednostki policji i wojska itp. Koszt wykonania systemu nie jest wysoki, a jego zaletami cieszymy się przez wiele lat.

System master key - podstawowe zalety:

  • funkcjonalność - ograniczenie liczby kluczy (nawet z kilkuset do jednego).
  • wygoda - łatwe zarządzanie i administrowanie obiektem.
  • bezpieczeństwo - utworzenie hierarchii dostępu do poszczególnych pomieszczeń. Dany użytkownik otwiera tylko i wyłącznie przypisane w hierarchii pomieszczenia. Do innych nie posiada dostępu z poziomu swojego klucza.
  • bezpieczeństwo - poprzez stosownie opatentowanych profili kluczy (brak możliwości wykonania nieautoryzowanej kopii w punktach dorabiania kluczy itp.)
  • bezpieczeństwo - łatwy dostęp do wszystkich pomieszczeń w przypadku zagrożenia np. pożaru, wyeliminowanie nadmiernej ilości kluczy.
  • elastyczność - możliwość rozbudowy systemu, przekodowania i wymiany wkładek, domówienia kopii kluczy i wkładek.

Gdzie sprzedajemy, montujemy i serwisujemy systemy master key?

Będąc producentem systemów master key, zapewniamy optymalne warunki współpracy kontrahentom na terenie całego kraju. Realizujemy sprzedaż wysyłkową systemu bądź zapewniamy obsługę kompleksową wraz z instalacją systemu master key u Klienta. Nasza siedziba znajduje się na terenie województwa śląskiego. Obsługujemy Śląsk, Zagłębie - miasta Katowice, Gliwice, Zabrze, Sosnowiec, Chorzów, Częstochowa oraz pozostałe miejscowości regionu. Nasi doradcy zapewniają również bezpłatne wyceny, sprzedaż i instalację systemów na terenie innych obszarów Polski. Montowaliśmy nasz systemy między innymi w miastach: Wrocław, Łódź, Poznań, Opole, Wałbrzych, Kielce, Warszawa, Bydgoszcz, Gdańsk, Szczecin, Rzeszów, Lublin, Białystok, Olsztyn, Zielona Góra.

Niezależnie od Państwa lokalizacji, zachęcamy do kontaktu, w celu uzyskania bezpłatnej wyceny i fachowego doradztwa w doborze najlepszych rozwiązań.

 

master key

W zależności od miejsca przeznaczenia wyróżniamy kilka typów systemów.

System jednego klucza (key alike).

Wszystkie wkładki w obrębie systemu jednego klucza otwierane są przez jeden klucz, w dowolnej ilości kopii. System jednego klucza ma najczęściej zastosowanie w domach jednorodzinnych lub np. na terenie zakładu produkcyjnego (rozdzielnie elektryczne, szachty).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium