Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier DPD (przelew) i Kurier DPD (pobranie)) już od 500,00 zł.

ZABEZPIECZENIA NA OKNO

 

Okna oraz drzwi zewnętrzne stanowią pierwszą obroną barierę przed włamaniem. Kwestia zabezpieczenia okna jest jednak dość często marginalizowana. Całkiem niesłusznie. Okazuje się bowiem, że okna, drzwi balkonowe lub tarasowe są najczęściej wybierane przez włamywaczy, jako prosty sposób pozwalający na  wejście do budynku. Z reguły wcale, bądź kiepsko zabezpieczone okazują się łatwe do sforsowania.

Standardowo wyposażone okno, zarówno zamknięta jaki i w położeniu uchylnym nie stanowi żadnej przeszkody dla włamywacza. A co gorsze, okna, drzwi balkonowe, tarasowe, przede wszystkim zlokalizowane na wyższych piętrach są bezsprzecznym  zagrożenie dla dzieci. Brak zabezpieczenia okna (blokada okienna, zamek do okna, zamek do drzwi balkonowych) jest podstawową przyczyna wypadków z udziałem dzieci. Okno stanowi bowiem naturalny obiekt ciekawości dziecka, a próby jego otwarcia to fascynujące zajęcie dla kilkulatka. Blokada okna może więc ustrzec przed groźnymi w skutki upadkami (zagrażającymi zdrowiu i życiu) oraz skutecznie ochronić nasze mienie. Zamek okienny, np. zamek do okna pcv, bądź zamek do drzwi balkonowych pvc, każda blokada okna jest stosunkowo niskim wydatkiem w porównaniu do potencjalnych strat, które możemy ponieść bagatelizując tą kwestię.

Zabezpieczenie na okna np. zamek do drzwi balkonowych, zamek do drzwi tarasowych, blokada do okna to podstawowe typy zabezpieczeń. Blokada do okna nie musi być nieatrakcyjną częścią wyposażenia. Zabezpieczenia do okien znajdujące się w naszej ofercie są stosunkowo dyskretne i często niezauważalne. Blokada okna, tak jak każda klamka, czy też zamek do drzwi balkonowych, tarasowych są produkowane w różnych wariatach. Każdy może z łatwością dopasować model dla siebie. Zabezpieczenie okna możemy dzisiaj dobrać w kilku podstawowych wersjach kolorystycznych. Głównie jednak zabezpieczenia do okien spotykamy w 3 podstawowych kolorach: białym, brązowym i grafitowym.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium