Darmowa dostawa płatność online i przelew.
Darmowa dostawa od 500,00 pln - przelew, płatność online.
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Wybierz język
 

SKRZYNKA NA KLUCZE Z KODEM

Wraz ze wzrostem liczby apartamentów na wynajem wzrosło też zainteresowanie ich bezobsługowym zarządzaniem. Pojawiło się wiele zapytań o depozytor kluczy, który w sposób bezpieczny przechowa i udostępni klucze najemcom. Depozytory kluczy to niewielki wydatek, który zwalnia administratora/właściciela apartamentów od każdorazowego, osobistego wydawania oraz odbierania kluczy. Jak to funkcjonuje w rzeczywistości? Mechanizm ich działania jest bardzo prosty. Skrzynka na klucze z kodem montowana jest na ścianie przy drzwiach. Pełni ona funkcję swoistego sejfu, który przechowuje klucz dla każdego kolejnego wynajmującego. Przed zakwaterowaniem uprawniona osoba, tutaj najemca, otrzymuje kod, zwykle 4 cyfrowy, za pomocą którego otwiera depozytor i pobiera klucz. Po zakończeniu pobytu klucz zostaje z powrotem zdeponowany w skrzynce.

Depozytory kluczy

Depozytor kluczy  Depozytor kluczy
Producent: ABUS
Cena: 239,00 zł (netto: 194,31 zł )
szt.
zobacz więcej
Depozytor kluczy BIG Depozytor kluczy BIG
Producent: ABUS
Cena: 275,00 zł (netto: 223,58 zł )
szt.
zobacz więcej

Depozytory kluczy

Ze względu na swoje właściwości techniczne oraz użyte do produkcji materiały polecany przez dobre-zamki.pl depozytor kluczy jest dobrą formą zabezpieczenia gdyż:

  • klucze umieszczone są w solidnej obudowie wykonanej z metalu
  • drzwiczki są wykonane z odlewu cynku
  • kody są indywidualnie ustawiane dla każdego klienta
  • drzwiczki są regulowane
  • brak dostępu dla osoby nieuprawnionej

Skrzynka na klucze z kodem - depozytor kluczy

Skrzynka na klucze z kodem, jak potwierdzają opinie Klientów, jest praktycznym sposobem przechowywania kluczy. Jej obsługa jest intuicyjna. Depozytory kluczy można montować zarówno w klatkach schodowych (tj. w środku budynku) jaki i na zewnątrz. Wykonanie z odpornego na czynniki zewnętrzne metalu sprawia, że dobrze radzą sobie z trudnymi warunkami atmosferycznymi. Jednocześnie oferowany depozytor kluczy wyposażony został w dodatkowe zabezpieczenie, które chroni przed odinstalowaniem i wyciągnięciem ze ściany, dzięki czemu posiada on cechy wandaloodporne.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy na między innymi kłódki, zamki elektroniczne czy zamki szyfrowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium