Darmowa dostawa płatność online i przelew.
Darmowa dostawa od 500,00 pln - przelew, płatność online.
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Wybierz język
 

Siłowniki Dorma

Siłownik TS 71 Dorma Siłownik TS 71 Dorma
Producent: DORMA
Cena: 89,61 zł (netto: 72,85 zł )
Siłownik TS 72 Dorma Siłownik TS 72 Dorma
Producent: DORMA
Cena: 221,40 zł (netto: 180,00 zł )
Siłownik TS 83 Dorma Siłownik TS 83 Dorma
Producent: DORMA
Cena: 352,70 zł (netto: 286,75 zł )
Siłownik TS 91 B Dorma  EN 3 -4 Siłownik TS 91 B Dorma EN 3 -4
Producent: DORMA
Cena: 375,15 zł (netto: 305,00 zł )
zobacz więcej
Siłownik TS 93 G Dorma EN 2- 5 Siłownik TS 93 G Dorma EN 2- 5
Producent: DORMA
Cena: 559,65 zł (netto: 455,00 zł )
Siłownik TS 93 B Dorma EN 2- 5 Siłownik TS 93 B Dorma EN 2- 5
Producent: DORMA
Cena: 559,65 zł (netto: 455,00 zł )

Siłowniki DORMA

Siłowniki są sercem systemu samozamykającego. Ich sprawność i wydajność decyduje o sprawności całego systemu, a co za tym idzie bezpieczeństwie nieruchomości. Wybierając siłowniki do samozamykaczy z ramieniem lub samozamykaczy z szyną warto sięgnąć po sprawdzone rozwiązania. DORMA to szwajcarska firma wyspecjalizowana w projektowaniu i produkcji rozwiązań bezpieczeństwa oraz kontroli dostępu. Firma oferuje szeroki wachlarz systemów, których zadaniem jest poprawa bezpieczeństwa nieruchomości mieszkalnych i użytkowych. Siłowniki DROMA zapewniają skuteczne i niezawodne działanie. Doskonale odpowiadają na potrzeby nowoczesnego budownictwa, w którym szczególny nacisk kładziony jest na efektywność energetyczną, bezpieczeństwo i komfort użytkowania. 

Siłowniki DORMA umożliwiają poprawę bezpieczeństwa obiektu poprzez zapewnienie automatycznego zamknięcia drzwi po każdorazowym ich otwarciu. Ich montaż wpływa również korzystnie na parametry termiczne. Szybkie zamknięcie drzwi zapobiega wychładzaniu się/nagrzewaniu powietrza w pomieszczeniach. 

Siłowniki DORMA w naszej ofercie 

Jako dostawca systemów do stolarki okiennej i drzwiowej oferujemy szeroki wybór siłowników do samozamykaczy. Siłowniki DORMA zajmują ważne miejsce w naszym asortymencie. Rekomendujemy je ze względu na wysoką funkcjonalność, niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania. W stałym asortymencie posiadamy różne modele siłowników DORMA, co pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby obiektów mieszkalnych i użytkowych. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium