Darmowa dostawa płatność online i przelew.
Darmowa dostawa od 500,00 pln - przelew, płatność online.
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Wybierz język
 

Zamki do apartamentów na kod

Bezprzewodowe systemy kontroli dostępu pod wynajem krótkoterminowy są dedykowane przede wszystkim właścicielom apartamentów. Jeśli chcesz zarządzać swoimi lokalami skąd chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz - z pomocą przychodzą zamki na kod do apartamentów (zamki wifi).

Zamki na kod do apartamentów to z reguły klasyczne zamki elektroniczne, które zostały wyposażone w funkcje przydatne do administrowania pokojami, bez konieczności stosowania drogiego i często skomplikowanego systemu zarządzania. Brak okablowania, szybki montaż, z reguły w oparciu o istniejący zamek wpuszczany powodują, że są one świetną alternatywą dla mechanicznych depozytorów kluczy. Fakt ten potwierdza skokowy wzrost zainteresowania tego typu urządzeniami, który ustawicznie obserwujemy.

Zamki na kod do apartamentów

Zamek szyfrowy, na kartę zbliżeniową, biometryczny SmartLock  30mm Zamek szyfrowy, na kartę zbliżeniową, biometryczny SmartLock 30mm
Producent: SAFE
Cena: 1 350,00 zł (netto: 1 097,56 zł )
szt.
zobacz więcej
Bramka WiFi do SmartLock  30 i 70mm Bramka WiFi do SmartLock 30 i 70mm
Producent: SAFE
Cena: 380,00 zł (netto: 308,94 zł )
szt.
zobacz więcej
Zasilacz do zamka SmartLock  30 i 70mm Zasilacz do zamka SmartLock 30 i 70mm
Producent: SAFE
Cena: 29,00 zł (netto: 23,58 zł )
szt.
zobacz więcej

Skąd rosnąca popularność zamków do apartamentów na kod?

Po pierwsze, na naszym rynku hotelarskim pojawiła się jakiś czas temu nowa kategoria – apartamenty na wynajem, która zyskała bardzo dużą grupę zwolenników.  Po drugie zamek na kod do apartamentu możemy zdecydowanie określić jako -  inteligentny zamek do drzwi -  który oszczędza czas (wydawanie/odbieranie kluczy) i pieniądze (zatrudnienie administratora, kopiowanie zagubionych kluczy, wymiana wkładek patentowych), a przy tym jest bezpieczny. Podstawowa zaletą takiego urządzenia jest możliwość wynajmowania mieszkania/apartamentu/pokoju zdalnie, będąc nawet samemu na wakacjach. W tym celu należy tylko wygenerować kod pin z datą ważności i przesłać osobie wynajmującej lub służbie sprzątającej mailem, bądź smsem. Do zarządzania zamkiem służy z reguły bezpłatna aplikacja, która umożliwia wszystkie podstawowe funkcje z poziomy smartphona. 

Zarządzanie zamkiem za pomocą Bluetooth odbywa się za pomocą tzw. eKey, który zostaje wysłany osobie uprawnionej do otworzenia określonych drzwi np. wynajmującemu apartament. Odbierający musi posiadać na swoim telefonie aplikację, a także mieć włączoną funkcję Bluetooth w telefonie. Administrator zamków ma dostęp do zarządzania zamkami za pomocą aplikacji, oraz poprzez interfejs www, gdzie można pobrać zdarzeń do pliku.

Otwieranie oraz odczyt logów zdalny poza zasięgiem bluetooth możliwe jest przez internet po zastosowaniu bramki BT-WiFi-G2, bramka łączy się jednocześnie z klamką oraz z internetem poprzez wifi i przesyła dane na serwer. Jedna bramka może obsłużyć kilka zamków.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zamków do apartamentów proponowanych przez nasz sklep SmarLock 30mm i SmarLock 70mm.

 

Polecamy również między innymi zamki elektroniczne, elektrozaczepy awersyjne czy samozamykacze do drzwi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium