Darmowa dostawa płatność online i przelew.
Darmowa dostawa od 500,00 pln - przelew, płatność online.
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci
Wybierz język
 

Zamki szyfrowe

Zamek szyfrowy, zamek na kod czy nawet klamka na kod to rozwiązania optymalne dla tych projektów, w których stawia się na prostotę i szybkość obsługi. Do otwarcia drzwi wystarczy bowiem wpisanie kodu PIN. W zależności od modelu zamka, kod może składać się z różnej ilości znaków. Najczęściej jest to 4 cyfrowy kod PIN. Klawiatura zamka na kod jest z reguły 12 klawiszowa i przypomina klawiaturę telefonu. Kod ustala administrator. Nadawanie kodów odbywa się poprzez indywidualne programowanie zamka bezpośrednio z klawiatury, bądź też przy pomocy aplikacji lub systemu. Dzięki temu zamek do drzwi na kod może być otwierany wskazaną przez użytkownika sekwencją cyfr, co znacząco ułatwia jej zapamiętanie.

 

Zamki szyfrowe / na kod

Zamek szyfrowy, na kartę zbliżeniową, biometryczny SmartLock  30mm Zamek szyfrowy, na kartę zbliżeniową, biometryczny SmartLock 30mm
Producent: SAFE
Cena: 1 350,00 zł (netto: 1 097,56 zł )
szt.
zobacz więcej
Bramka WiFi do SmartLock  30 i 70mm Bramka WiFi do SmartLock 30 i 70mm
Producent: SAFE
Cena: 380,00 zł (netto: 308,94 zł )
szt.
zobacz więcej
Zasilacz do zamka SmartLock  30 i 70mm Zasilacz do zamka SmartLock 30 i 70mm
Producent: SAFE
Cena: 29,00 zł (netto: 23,58 zł )
szt.
zobacz więcej
Zamek szyfrowy Zamek szyfrowy
Cena: 1 500,00 zł (netto: 1 219,51 zł )
szt.
zobacz więcej
Zamek szyfrowy Zamek szyfrowy
Cena: 1 350,00 zł (netto: 1 097,56 zł )
szt.
zobacz więcej
Osłona klawiatury zamka szyfrowego Osłona klawiatury zamka szyfrowego
Producent: ABUS
Cena: 99,00 zł (netto: 80,49 zł )
szt.
zobacz więcej
Pilot do zamka szyfrowego Pilot do zamka szyfrowego
Cena: 200,00 zł (netto: 162,60 zł )
szt.
zobacz więcej

Klamki na kod

Dodatkowym atutem rozwiązań, takich jak zamek szyfrowy czy klamka na kod jest możliwość zdalnego programowania, a więc zmieniania sekwencji liczb otwierających zamek do drzwi na kod za pomocą przesyłania danych, np. sieci Internet. Zdalne programowanie zamków zapewnia najwięcej korzyści właścicielom lokali wynajmu krótkoterminowego. Zamki na kod do apartamentów pozwalają bowiem na bezosobową obsługę. Umożliwiają generowanie kodów PIN i przesyłanie ich np. za pomocą Bluetooth na telefon wynajmującego. Ze względu na tę cechę, zamki na kod do apartamentów oraz klamki na kod, eliminują stopniowo użycie tradycyjnych kluczy, które wymają ich fizycznego pobrania. Zarządzający zamkami może programować dostępy do poszczególnych apartamentów wg. kilku trybów dostępu. Zamek na szyfr pozwala również wygenerować np. za pomocą aplikacji raport dostępu, który informuje o otwarciach i próbach otwarcia danego zamka. Generowane przez zamek szyfrowy raporty podnoszą bezpieczeństwo lokalu, dając dostęp do informacji w przypadku nadużyć, np. próby wejścia do apartamentu przez osoby nieupoważnione.

Zamki szyfrowe do drzwi

Z pośród wielu popularnych rozwiązań kontroli dostępu zamek do drzwi na kod cieszy się szczególnym uznaniem, także dla tego, że większość modeli cechuje łatwy i szybki montaż. Wielu przypadkach nie jest konieczna wymiana zamka wpuszczanego i zamek na szyfr instaluje się bezpośrednio do istniejącego zamka. To sprawia, że zamek szyfrowy można z powodzeniem zastosować nie tylko przy nowych inwestycjach, ale także w budynkach już istniejących. Zamek do drzwi na kod jest zasilany bateriami, które wystarczają na wiele cykli. Taka klamka na kod może występować w wielu wersjach kolorystycznych i kształtach, co pozwala na uzyskanie satysfakcjonującego efektu wizualnego. Zamek do drzwi na kod to również dobre rozwiązanie dla firm, w których ze względu na aktywność zawodową pracowników łatwiej korzystać z kodu niż np. z breloka, czy też karty.

 

W stałym asortymencie mamy również między innymi elektrozaczepy do furtki, skrzynki na klucze z kodem, kłódki systemowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium