Darmowa dostawa płatność online i przelew.
Darmowa dostawa od 500,00 pln - przelew, płatność online.
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Wybierz język
 

Samozamykacze z ramieniem

Samozamykacze z ramieniem

Samozamykacz to urządzenie samoczynnie zamykające skrzydło drzwi, furtki czy bramki. Zasada działania tego mechanizmu jest bardzo prosta. Siłą napędową jest człowiek, który podczas otwierania drzwi spręża sprężynę samozamykacza, ta rozpręża się podczas zamykania. Dzięki temu samozamykacze z ramieniem pozwalają na powrót skrzydła drzwiowego do pozycji zamkniętej. 

Samozamykacze z ramieniem znajdują zastosowanie w drzwiach jedno- i dwuskrzydłowych. Bardzo dobrze odpowiadają na potrzeby obiektów, w których obowiązuje kontrola dostępu, jak również mogą stanowić element systemu ochrony przeciwpożarowej budynku. 

Samozamykacze z ramieniem w naszej ofercie

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby klientów firmowych i prywatnych oferujemy szeroki wybór samozamykaczy z ramieniem najwyższej jakości. Oferowane samozamykacze odpowiadają najwyższym standardom, co pozwala na ich bezpieczny montaż w obiektach mieszkalnych, placówkach oświatowych, obiektach biurowych oraz budynkach użyteczności publicznej. 

Nasze samozamykacze z ramieniem cechują się komfortową obsługą i bezpiecznym użytkowaniem. System jest praktycznie bezobsługowy, a jego konserwacja łatwa. Klientów poszukujących niezawodnego systemu zamykania drzwi zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z bieżącym asortymentem. Posiadamy samozamykacze dedykowane do montażu wewnętrznego i zewnętrznego. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą na samozamykacze z szyną

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium