Darmowa dostawa płatność online i przelew.
Darmowa dostawa od 500,00 pln - przelew, płatność online.
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Wybierz język
 

Kłódki antywłamaniowe

Obecnie na rynku znajduje się przeogromna ilość kłódek. Większość z nich to produkty pochodzące z poza EU, o bardzo niskiej jakości i relatywnie niskiej cenie. Tylko niewielką grupę z nich możemy nazwać kłódkami antywłamaniowymi. Kłódki antywłamaniowe charakteryzują się bardzo wysoką odpornością na przewiercenie, przecięcie, ukręcenie, czy tez próby nieautoryzowanego otwarcia, a takich jest niestety niewiele. W naszej ofercie znajdą Państwo kłódki Abus Granit, które posiadają również powłokę zabezpieczającą przed korozją. Często są one stosowane jako kłódki do kontenerów morskich.

 

Kłódka antywłamaniowa

Kłódka antywłamaniowa Granit  37RK/55 w systemie jednego klucza Kłódka antywłamaniowa Granit 37RK/55 w systemie jednego klucza
Producent: ABUS
Cena: 627,30 zł (netto: 510,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Kłódka antywłamaniowa Granit 37RK/55 Kłódka antywłamaniowa Granit 37RK/55
Producent: ABUS
Cena: 627,30 zł (netto: 510,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Kłódka antywłamaniowa Granit 37RK/60 Kłódka antywłamaniowa Granit 37RK/60
Producent: ABUS
Cena: 669,00 zł (netto: 543,90 zł )
szt.
zobacz więcej
Kłódka antywłamaniowa Granit 37RK/60 w systemie jednego klucza Kłódka antywłamaniowa Granit 37RK/60 w systemie jednego klucza
Producent: ABUS
Cena: 736,77 zł (netto: 599,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Kłódka antywłamaniowa Granit 37RK/70 Kłódka antywłamaniowa Granit 37RK/70
Producent: ABUS
Cena: 710,00 zł (netto: 577,24 zł )
szt.
zobacz więcej
Kłódka antywłamaniowa Granit 37RK/70 w systemie jednego klucza Kłódka antywłamaniowa Granit 37RK/70 w systemie jednego klucza
Producent: ABUS
Cena: 660,96 zł (netto: 537,37 zł )
szt.
zobacz więcej
Kłódka antywłamaniowa Granit 37RK/80 Kłódka antywłamaniowa Granit 37RK/80
Producent: ABUS
Cena: 790,00 zł (netto: 642,28 zł )
szt.
zobacz więcej
Kłódka antywłamaniowa Granit 37RK/80 w systemie jednego klucza Kłódka antywłamaniowa Granit 37RK/80 w systemie jednego klucza
Producent: ABUS
Cena: 747,36 zł (netto: 607,61 zł )
szt.
zobacz więcej
Kłódka antywłamaniowa Granit Sea & Snow Kłódka antywłamaniowa Granit Sea & Snow
Producent: ABUS
Cena: 574,41 zł (netto: 467,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Kłódka antywłamaniowa Granit Sea & Snow  w systemie jednego klucza Kłódka antywłamaniowa Granit Sea & Snow w systemie jednego klucza
Producent: ABUS
Cena: 574,41 zł (netto: 467,00 zł )
szt.
zobacz więcej

Do produkcji kłódek antywłamaniowych używa się zazwyczaj: stali, mosiądzu oraz aluminium. Większość z nich jest jednocześnie odporna na czynniki atmosferyczne np. niskie temperatury oraz wilgoć. Niektóre modele posiadają dodatkowe zabezpieczenie wykonane np. z silikonu lub plastiku.

Kłódka antywłamaniowa występuje jako:

  • Kłódka antywłamaniowa z pałąkiem– typowa kłódka, najczęściej spotykana. Składa się z obudowy kłódki i tzw. pałąka (jarzma, ucha) kłódki.
  • Kłódka antywłamaniowa o budowie trzpieniowej – jest modelem bardziej zaawansowanym. Nie posiada ona ucha. Zamknięcie ma prosty kształt. Nadaje to kłódce wyjątkową trwałości oraz sztywność.

O solidności i trwałości kłódki wiele mówi cena. Nie da się bowiem kupić kłódki antywłamaniowej za przysłowiowe kilka groszy. Produkt zasługujący na uwagę będzie kosztował z pewności kilkaset złotych. Ale da nam też gwarancje, że nasze mienie jest chronione w możliwe najlepszy sposób.

Kłódki antywłamaniowe w naszym sklepie

W naszym sklepie w kategorii kłódki antywłamaniowe znajdą Państwo kłódki antywłamaniowe o bardzo wysokich parametrach np. Granit. Występują on zarówno jako kłódki indywidualne z 2 kluczami, jaki i kłódki w systemach jednego klucza. Jeśli poszukują Państwo najlepszej kłódki antywłamaniowej, kłódki do kontenera morskiego i wielu innych zastosowań, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących kłódek antywłamaniowych, kłódek do kontenerów czy pozostałego asortymentu - zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

W stałym asortymencie posiadamy również między innymi kłódki na szyfr, samozamykacze do drzwi czy elektrozaczepy z pamięcią.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium