Darmowa dostawa płatność online i przelew.
Darmowa dostawa od 500,00 pln - przelew, płatność online.
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Wybierz język
 

Siłowniki GEZE

Siłownik TS 1500 GEZE bez ramienia Siłownik TS 1500 GEZE bez ramienia
Producent: GEZE
Cena: 152,72 zł (netto: 124,16 zł )
Siłownik TS 2000V GEZE bez ramienia Siłownik TS 2000V GEZE bez ramienia
Producent: GEZE
Cena: 159,03 zł (netto: 129,29 zł )
Siłownik TS 4000 GEZE bez ramienia Siłownik TS 4000 GEZE bez ramienia
Producent: GEZE
Cena: 397,60 zł (netto: 323,25 zł )
Siłownik TS 5000 GEZE bez szyny Siłownik TS 5000 GEZE bez szyny
Producent: GEZE
Cena: 751,38 zł (netto: 610,88 zł )
Siłownik TS 5000 L GEZE bez szyny Siłownik TS 5000 L GEZE bez szyny
Producent: GEZE
Cena: 949,31 zł (netto: 771,80 zł )

Siłowniki GEZE

Siłowniki stanowią serce systemu samozamykającego. Ich sprawność i wydajność decyduje o bezpieczeństwie nieruchomości i jej użytkowników. Wybierając siłowniki do samozamykaczy warto zwrócić uwagę na produkty markowe cieszące się zaufaniem klientów na całym świecie. GEZE należy do światowej czołówki firm wytwarzających produkty i systemy powiązane ze stolarką okienną i drzwiową. Siłowniki GEZE do samozamykaczy zapewniają wysoką wydajność, niezawodność i odporność na uszkodzenia. Ich dodatkową zaletą jest estetyka wykonania, dzięki której siłowniki odpowiadają najwyższym standardom w zakresie aranżacji wnętrz. Doskonale prezentują się zarówno we wnętrzach biurowych, jak i przestrzeniach dedykowanych edukacji. Z ich zalet możemy korzystać w domach, mieszkaniach, a także wszędzie tam, gdzie znaczenie ma przestrzeganie zasad kontroli dostępu.

Siłowniki GEZE w naszej ofercie 

Siłowniki GEZE zajmują ważne miejsce w naszej ofercie. Dostarczamy systemy dedykowane do pracy z samozamykaczami z ramieniem oraz samozamykaczami z szyną, w tym siłowniki do systemów przeznaczonych do montażu wewnętrznego i zewnętrznego. Siłowniki oferujemy w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala na dobór mechanizmu adekwatnie do koloru obsługiwanego skrzydła drzwiowego i uzyskanie pożądanego efektu estetycznego. 


Klientów poszukujących niezawodnych systemów samozamykających zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najlepszego mechanizmu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium