Darmowa dostawa płatność online i przelew.
Darmowa dostawa od 500,00 pln - przelew, płatność online.
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Wybierz język
 

KŁÓDKI SZYFROWE - KŁÓDKI NA SZYFR

Kłódki szyfrowe to doskonałe rozwiązanie do wszelkich zastosowań, w których istnieje potrzeba wyeliminowania klucza. Najczęściej tego typu zamknięcia możemy zauważyć w zakładach pracy - w szafkach pracowniczych, ośrodkach sportu i rekreacji, w placówkach oświatowych. Kłódki szyfrowe stosuje się też często do zabezpieczania bagażu, skrzynek narzędziowych, maszyn i urządzeń, rowerów, skuterów.

Kłódki szyfrowe / kłódki na szyfr

Kłódka na szyfr | kłódka szyfrowa 30 Kłódka na szyfr | kłódka szyfrowa 30
Producent: ABUS
Cena: 55,00 zł (netto: 44,72 zł )
szt.
zobacz więcej
Kłódka na szyfr | kłódka szyfrowa 30 Kłódka na szyfr | kłódka szyfrowa 30
Producent: ABUS
Cena: 58,00 zł (netto: 47,15 zł )
szt.
zobacz więcej
Kłódka na szyfr | kłódka szyfrowa 40 Kłódka na szyfr | kłódka szyfrowa 40
Producent: ABUS
Cena: 65,00 zł (netto: 52,85 zł )
szt.
zobacz więcej
Kłódka na szyfr | kłódka szyfrowa 40 Kłódka na szyfr | kłódka szyfrowa 40
Producent: ABUS
Cena: 78,00 zł (netto: 63,41 zł )
szt.
zobacz więcej
Kłódka na szyfr okrągła | kłódka szyfrowa okrągła 50 Kłódka na szyfr okrągła | kłódka szyfrowa okrągła 50
Producent: ABUS
Cena: 65,00 zł (netto: 52,85 zł )
szt.
zobacz więcej

Kłódka szyfrowa jest wygoda i praktyczna w użytkowaniu, szczególnie w tych miejscach, gdzie przechowywanie klucza byłoby uciążliwe np. w klubach fitness, siłowaniach. Jest to komfortowy sposób zamknięcia dla osób, które często zastanawiają się, gdzie schowały klucz? Jest to także doskonała opcja dla tych, którzy po prostu często gubią klucze, za to bez problemu byliby w stanie zapamiętać sekwencję kilku cyfry otwierającą kłódkę na kod. Zastosowanie nieskomplikowanych kodów 3 lub 4 cyfrowych pozwala na szybki dostęp, bez potrzeby szukania klucza w plecaku, torbie sportowej, czy torebce. To sprawia, że kłódki na szyfr są powszechnie wykorzystywane w bardzo wielu miejscach i bardzo wielu zastosowaniach. Kłódka na kod może mieć różne rozmiary i kształty. Szczególnie fantazyjne są podróżnicze kłódki na szyfr, na których producenci zamieszczają różnego typu grafiki.

Kłódki na kod

Kłódka na szyfr (kłódka na kod) może być okrągła i prostokątna. Mosiężna i stalowa. O różnej średnicy i wysokości pałąka oraz o zróżnicowanej wielkości korpusu. To wszystko sprawia, że wybór najodpowiedniejszej kłódki na szyfr do danego zastosowania jest niezwykle prosty i nie wymaga uciekania się do kompromisów. W ofercie kłódek szyfrowych z łatwością znajdziemy rozwiązania dopasowane do praktycznie wszystkich możliwych aplikacji, w jaki kłódka na kod może być użytkowana. Jeśli kłódka na szyfr powinna posiadać jakieś określone parametry wytrzymałościowe, ale jej zadaniem będzie funkcjonowanie w niestandardowych warunkach np. w zakładzie przemysłowym o dużym zapyleniu prosimy o kontakt bezpośredni z obsługą sklepu, w celu dobrania najbardziej zasadnego modelu.

 

Oprócz naszych kłódek na szyfr polecamy również między innymi kłódki na jeden klucz czy master key.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium