Darmowa dostawa płatność online i przelew.
Darmowa dostawa od 500,00 pln - przelew, płatność online.
Opcje przeglądania
Producent
Cena
 • od
  do
Producenci
Wybierz język
 

SYSTEMY JEDNEGO KLUCZA

System jednego klucza prosto od producenta.

Sprzedajemy, montujemy i serwisujemy na terenie całego kraju.

Od lat z powodzeniem zajmujemy się kompleksową realizacją systemów jednego klucza (wkładki na jeden klucz). Jako producent systemów jednego klucza możemy zaoferować korzystne warunki sprzedaży: promocyjne ceny, szybką realizację zamówień, fachowe doradztwo, instalacje systemu. Prowadzimy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, dorabiamy klucze oraz wkładki do istniejących systemów, a także, w zależności od potrzeb, przeprowadzamy okresowe przeglądy systemów.

Systemy jednego klucza

Wkładka patentowa podwójna TEKNO w systemie jednego klucza Wkładka patentowa podwójna TEKNO w systemie jednego klucza
Producent: CISA
Cena: 286,00 zł (netto: 232,52 zł )
zobacz więcej
Półwkładka patentowa TEKNO w systemie jednego klucza Półwkładka patentowa TEKNO w systemie jednego klucza
Producent: CISA
Cena: 234,00 zł (netto: 190,24 zł )
zobacz więcej
Wkładka patentowa TEKNO z gałką w systemie jednego klucza Wkładka patentowa TEKNO z gałką w systemie jednego klucza
Producent: CISA
Cena: 448,50 zł (netto: 364,63 zł )
zobacz więcej
Cylinder zamka dodatkowego TEKNO w systemie jedengo klucza Cylinder zamka dodatkowego TEKNO w systemie jedengo klucza
Producent: CISA
Cena: 331,50 zł (netto: 269,51 zł )
szt.
zobacz więcej
Kłódka TEKNO w systemie jednego klucza Kłódka TEKNO w systemie jednego klucza
Producent: CISA
Cena: 420,00 zł (netto: 341,46 zł )
szt.
zobacz więcej
Klucz systemowy TEKNO w systemie jednego klucza Klucz systemowy TEKNO w systemie jednego klucza
Producent: CISA
Cena: 79,00 zł (netto: 64,23 zł )
szt.
zobacz więcej
Klucz dodatkowy CISA TEKNO PRO Klucz dodatkowy CISA TEKNO PRO
Producent: CISA
Cena: 79,00 zł (netto: 64,23 zł )
szt.
zobacz więcej
Karta upoważaniająca Tekno w systemie jednego klucza Karta upoważaniająca Tekno w systemie jednego klucza
Producent: CISA
Cena: 7,00 zł (netto: 5,69 zł )
szt.
zobacz więcej
Klucz dodatkowy CISA AP4 w systemie jednego klucza Klucz dodatkowy CISA AP4 w systemie jednego klucza
Producent: CISA
Cena: 99,00 zł (netto: 80,49 zł )
szt.
zobacz więcej

Oferujemy system jednego klucza w oparciu o różne rodzaje (klasy) wkładek, dostosowując go zarówno do Twoich potrzeb w zakresie bezpieczeństwa, jak i warunków finansowych. Rekomendujemy sprawdzone  wkładki na jeden klucz, o wysokiej jakości i funkcjonalności.

Każdy klient jest dla nas ważny. Wiemy, że bezpieczeństwo stanowi o komforcie funkcjonowania zarówno osób prywatnych, jak i podmiotów gospodarczych, dlatego też w tej kwestii nie uznajemy żadnych kompromisów.

Jak kupić system jednego klucza (wkładki na jeden klucz)?

Jeśli zamierzasz kupić system jednego klucza możesz dokonać zakupu bezpośrednio w naszym sklepie internetowym. Masz pytania lub chcesz otrzymać ofertę? Skontaktuj się z nami:

telefonicznie: +48 888 531 641,

mailowo: kontakt@dobre-zamki.pl,

Zakup systemu jednego klucza w sklepie internetowym dobre-zamki.pl

Wejdź na kategorię systemy jednego klucza (wkładki na jeden klucz) na stronie startowej, a następnie wybierz wkładkę w oparciu o którą skonfigurujesz swój system. Wybierz tyle wkładek, ile będzie liczył Twój system jednego klucza. Wybierając wkładki zdefiniuj ich długości. W Twoim systemie mogą znaleźć się jednocześnie wkładki na jeden klucz - podwójne, półwkładki, wkładki z gałką, kłódki, cylindry zamków nawierzchniowych. Następnie wybierz klucze systemowe w takiej ilości, w jakiej mają funkcjonować w systemie oraz jedną kartę systemową.

Przykładowe, poprawne zamówienie systemu jednego klucza (wkładek na jeden klucz):

 • Wkładka patentowa Tekno 30/30 1 sztuka
 • Wkładka patentowa Tekno 40/40 2 sztuki
 • Wkładka patentowa Tekno 45/55 1 sztuka
 • Wkładka z gałką Tekno 30/30 1 sztuka
 • Kłódka 1 sztuka
 • Klucze systemowe 10 sztuk
 • Karta systemowa 1 sztuka.

System jednego klucza - jak to działa?

Systemy jednego klucza (key alike) stanowią najprostszą formę systemów master key. Wszystkie wkładki w obrębie systemu jednego klucza otwierane są za pomocą jednego klucza, w dowolnej ilości kopii. System jednego klucza ma najczęściej zastosowanie w domach jednorodzinnych lub np. na terenie zakładu produkcyjnego (rozdzielnie elektryczne, szachty). Kopie wkładek oraz kluczy wykonywane są na podstawie karty systemowej przekazywanej wraz z systemem jednego klucza. W systemie jednego klucza mogą funkcjonować: wkładki patentowe podwójne, wkładki z gałką, półwkładki, kłódki, cylindry zamka nawierzchniowego. Najpopularniejszą wersją systemu jednego klucza są dwie wkładki patentowe, jedna podwójna, druga z gałką do zabezpieczenia np. zewnętrznych drzwi wejściowych tzw. komplety wkładek do zamka podklamkowego i dodatkowego.

Na czym polega system jednego klucza?

Dla wielu klientów jest ciągle jeszcze zaskoczeniem fakt, że można otwierać kilka wkładek jednym kluczem.  Taką właśnie możliwość daje system jednego klucza. W systemie takim możemy wykonać dowolna ilość wkładek, które będą otwierane jednym kluczem. Klucz ten produkujemy w takiej ilości kopii, jaką klient sobie życzy. Reasumując możemy mieć np. 10 wkładek w systemie jednego klucza i 20 kluczy, które otworzą wszystkie 10 wkładek, 30 wkładek i 100 kluczy, 200 wkładek i 500 kluczy itp. wszystko zależy od wytycznych, które otrzymamy od klienta.

Najprostsze zastosowanie systemu jednego klucza to użycie dwóch wkładek na jeden klucz do mieszkania lub do domu – do drzwi zewnętrznych (wejściowych). Z reguły w komplecie tym występuje jedna wkładka klucz/klucz i druga wkładka klucz/gałka. Obie można otworzyć jednym kluczem. Jest to wygodne i proste rozwiązanie, które sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Szczególnie, gdy otwieramy drzwi mając zajęte dłonie, o zmroku lub nocą, wtedy system jednego klucza na pewno się sprawdzi.

System jednego klucza czy master key?

Czy te dwa określenia są tożsame? Często Klienci używają je zamiennie, co może jednak skutkować pomyłką. Poniżej kilka słów wyjaśniających.

System jednego klucza jest często określany z ang. jako key alike. Jest to system, który składa się z poszczególnych elementów  zabezpieczających - wkładek, półwkładek, wkładek z gałką, cylindrów RIM, meblowych, kłódek, przy czym wszystkie te punkty można otworzyć za pomocą tylko jednego klucza.

System jednego klucza jest pozbawiony hierarchizacji tzn. oprócz klucza głównego, który otwiera wszystko nie ma innych kluczy funkcyjnych np. indywidualnych, czy też grupowych. Klucz główny występuję w takiej ilości kopi, jaką Klient zadeklaruje.

W kontraście do systemu jednego klucza pozostaje system master key, który często jest też powszechnie nazywany -  system jednego klucza. Z uwagi na problemy w rozróżnianiu tych dwóch rozwiązań zawsze należy doprecyzować szczegóły konfiguracji systemu zanim przystąpimy do wyceny oraz realizacji.

System master key ma rozbudowaną strukturę. Poszczególne elementy systemu są otwierane zgodnie z planem klucza – tj. koncepcją kontroli dostępu wskazaną przez Klienta. W systemie master key mamy klucz master – klucz otwierający wszystkie wkładki, klucze grupowe – otwierające tylko określone grupy wkładek oraz klucze indywidualne, które obsługują tylko jedną przypisaną im wkładek.

 

Polecamy również kłódki na jeden klucz czy zamki elektroniczne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium